(Pixabay.com)
Jaga:     
Eesti naine | Ilu ja mood | Ilublogi

6 levinuimat meigiapsu - kas ka sina teed neid?


Kõik naised teevad enda kaunimaks jumestamisel teinekord vigu. Õnneks on neid võimalik kerge vaevaga vältida!

1. Valet tooni jumestuskreem?
Lahendus: Proovi meigikreemi esmalt lõua peal – õige värvi leiad sellisel moel, et on ligilähedane kaela tooniga. Kui meikides tundub, et palele saanud toon erineb kaela loomulikust värvitoonist tunduvalt, sai ilmselgelt valitud vale värv. Ära osta tumedamat jumestuskreemi, soovides päevitunum välja näha! Pigem kasuta näole jume andmiseks päikesepuudrit või põsepuna.

2. Huulte piirjoon erineb huulepulgast?
Lahendus: Vali huulepliiats, mille toon on võimalikult lähedane kasutatavale huulepulgale või -läikele. Huulte piirjoont tasub selgelt välja joonistada vaid juhul, kui tahaks huultele anda teravalt rõhutatud lõpptulemuse. Pliiatsist on abi ka siis, kui huultel on palju joonekesi ja kortsukesi.

3. Liiga tumedad kulmud?
Lahendus: Kasuta kulmukarvade toonimiseks pisut heledamat värvi, valides see juuste loomuliku tooni lähedane. Kõige loomulikuma kulmukaare saab geeli abil.

4. Liiga hele peitekreem liiga suurel näopinnal?
Lahendus: Otsi peitekreem, mis on õige pisut heledam su loomulikust nahatoonist. Liiga hele ei peida kuigi hästi. Tupsuta peitekreemi vaid kohtadesse, mida soovid näidata heledamana. Kui kannad peitekreemi liiga suurele pinnale näos, paistab tume või punetav koht ikka tumeda või punetavana, võrreldes ülejäänud nahatooniga.

5. Ülearu meiki?
Lahendus: Las argipäevane jumestus olla tagasihoidlikum, nii võid pidulikumal puhul silmapaistvat meiki kanda. Saades komplimente või märkusi oma lauvärvi, mitte silmade kohta, jääb üle oletada, et jumestusega sai liialdatud... Meikimise eesmärk on rõhutada loomulikult kauneid näo piirkondi, mitte maalida täiesti uut välimust.

6. Rõhutasid valesid kohti?
Lahendus: Rõhuta meigiga parimaid näo piirkondi. Kui näiteks huuled on su kauneim näoosa ning sulle ei meeldi oma silmade kuju, värvi huuled tugevamini ja silmad vaevumärgatavalt.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid