(Pixabay.com)
Jaga:     
Elud, inimesed

5 asja, mida iseseisev naine tahab, et mehed temast teaksid (9)

Iseseisvad naised on palju väärt mitmel põhjusel. Kui sul on õnne olla suhtes iseseisva naisega, võid olla kindel, et teie suhe on püsiv ja kindel. Selline naine ei võta sind kui hüppelauda paremasse ellu, nad lubavad endale olla osa sinu elust. See armastus on õigustatud ja tema pühendumus sulle on kingitus, mida ei tohiks iial võta enesestmõistetavalt. Iseseisev naine kannab ise hoolt enda eest ning vajadusel ka sinu eest.

Siin on 5 asja, mida iseseisev naine tahab, et sa temast teaksid:

1.      Ma olen edukas, kui tunnen end vabalt

Kõige tähtsam on, et sa aktsepteeriksid mind sellisena, nagu ma olen. Mul on suurem vajadus vabaduse tunnetamise järgi, kui naistel tavaliselt. See ei tähenda, et ma armastaksin sind vähem, ehkki ma vajan aega ka sinust eraldi olemiseks. Pean maailma vahel avastama ka üksi või koos sõbrannadega.

2.    Ma olen sulle lähemal, kui jätad mulle ruumi

Ma vajan elamiseks ja tegutsemiseks parajalt ruumi. Kui jätad seda mulle piisavalt, siis see lähendab mind sinule, mitte ei vii kaugemale- Olen väga tänulik, kui austad mu iseseisvust ning sa näed mu tänu mitmel erineval moel. Mul on hea enesetunnetus ning ma ootan, et sa usud minu võimekusse ning toetad mind. Siis ma tean, et sa päriselt armastad mind.

3.    Mulle meeldib vastutada oma asjade eest

Mulle meeldib ise ajada oma asju ja vastutada oma elu eest. See on mu isiklik valik ja iseloomuomadus, mille üle ma olen uhke. Minu jaoks on lihtne minna üksi jalutama, lõunale või kinno. Ma olen edukas rahaasjus ning ka suhetes, kuna ma sõltun ainult iseendast. Minu jaoks on tähtis, et ma teenin ise raha ning tulen hästi toime. Sageli kipun ma tegema rohkem sinu jaoks kui sina minu jaoks.

4.    Ma olen emotsionaalselt stabiilne

Naised, kes elavad oma elu nii, nagu nad tahavad, on emotsionaalselt stabiilsed. Ma ei muretse väikeste asjade pärasr ja ei lase neil rikkuda minu enesekindlust. Ma tean, kes ma olen ja ma olen sellega rahul. Tänu minu otsekohesusele ja siirusele on minuga lihtne olla. Kui ma eksin, ei süüdista ma selles teisi. Olen vastutav omaenda elu eest ning aktsepteerin seda, mida elu mu ette toob.

5.     Ma austan sinu isiklikku ruumi

Iseseisva naisena, austan ma sinu isiklikku ruumi väga. Saad minult kogu vabaduse, mida vajad ning toetuse oma ettevõtmisteks, kuna tean, kui palju selline toetus tähendab mulle endale. Ma usun sinu tugevustesse ning sinu võimekusse asjadega toime tulla.

Ehkki iseseisev naine hindab väga oma iseseisvust, vajab ta vähemasti sama palju toetust ja armastust nagu iga teine naine. Iseseisev naine armastab sügavalt, kirglikult, ei mängi mänge ning on ehe ja siiras, soovides oma armastatule parimat. Iseseisev naine ei kuluta sinu energiat ega kasuta sind ära. Kui su kaaslane on iseseisev naine, siis on ta seda sellepärast, et ta ise seda tahab, mitte et tal oleks seda ilmtingimata vaja.

 Allikas: Lifehack.org

5 kommentaari

S
selliste naistega  /   19:38, 19. juuni 2017
on varsti kõik mehed samasooiharad.
I
irw  /   13:17, 20. juuni 2017
Ega see poleks inimkonnle ka eriline kaotus. Mökud isased ei peaks oma geene levitma.
A
aga ega  /   13:41, 20. juuni 2017
nõrk memmepoeg naist vajagi. piisab emmest .
E
eelmisele  /   10:41, 21. juuni 2017
naised ei vajagi tugevaid mehi.
5
5 asja mida see iseseisev naine ei taha, et teatakse  /   07:16, 20. juuni 2017
1. on õnnetum kui siis kui polnud iseseisev
2. lapse kasvatamine on raskem kui mehega koos
3. iseseisev kuna saab exmehelt alimente, lapsetoetust ja lõunatab ja õhtustab poiss-sõbra kulul
4. karjäär, pere, lapsed ja õnn samaaegselt mida feminism lubas pole olemas.
5. vakselt vaatab millist kassi endale muretseda.
I
Igal iseseisval naisel  /   09:49, 20. juuni 2017
peaks seitse kassi olema.
I
Iseseisev  /   12:27, 20. juuni 2017
ei tähenda üksik!
J
just tähendab  /   08:09, 21. juuni 2017
te pole arusaanud, mida tähendab paarisuhe.
Mees ja naine, astudes paarisuhtesse - ei ole enam iseseisvad - nad teevad oma otsuseid koos ja hea, kui konsensuses ja arutades-dialoogis.
Paar ei toimi iseseisvalt või iseseisvate indiviidide juhuslikel kohtumistel - see eeldab tööd-kokkuleppeid-koostegemisi-teineteisele olemasolu jne.
Miks minnakse lahku ja kasvatakse lahku - nad on paaris kuid tahavad elada iseseisvalt (eraldi kuskil "kosmoses" elu). See ei toimi, parem ärge siis mängige paari, kui te ei ole paarisuhteks valmis - kannatavad teie tulevased lapsed jne. Rahulolematu (ennast inimesena mitte tundev olend) inimene mängib erinevate perversustega ... see ei ole eluterve ja elujaatav-vääriv eluviis.
A
A.  /   11:29, 23. juuni 2017
Artiklis kirjeldatu on täiesti normaalne elu, ma ei kujutagi ette, et võiks olla kuidagi teisiti... Mis, kas mul on vaja meest, kes viiks mind kinno, kontserdile ja sööma??? Ma ei vaja järelevaatajat ega hooldajat...

Loe ka neid lugusid