31
fotot
Beatrice uue moekollektsiooni esitlus (Maksim Toome)
Jaga:     
Ilu ja mood

Stiiliikoon Beatrice uus moekollektsioon

Stiiliikoon Beatrice Fenice oskab üllatada nii oma alati stiilse imagoga kui ka moeloominguga, mille seekordne esitlus kujunes pigem multidistsiplinaarse kunstniku performance´iks kui tavapäraseks moenäitamiseks.

RIPS by Beatrice FENICE kollektsioon seob taaskasutuse põhimõtteid austavalt erinevad kangad, tekstuurid ja kaunistusvõtted kunstipäraseks tervikuks. Seda täiendab kontseptuaalne stilistika – plaastritega „kaunistatud“ ja sidemetesse kängitsetud modellid, kelle näojoonte ilu varjasid nii marlimähised kui ka teatraalsed maskid. Tõlgendada võiks mitmeti, isegi kehtivate standardite vastaselt – sellise moe juures minetab tähtsuse nii perfektne make-up kui ka hoolikas säärte raseerimine... Või muudab mood meid anonüümseteks jüngriteks? Autori enda sõnul väljendab stilistika isiklikku kokkupuudet haiglamaailmaga ning valu ja haavatavust, mida mõistavad enamasti kõik.

Kõrvu helisema jäänud õrnade moenootide nukravõitu helinale andis aga tubli mažoorse akordi restorani Mull siseõue õitest lokkav boheemlik miljöö koos laval esineva rockansambliga, kihisev šampanja ja oivaline toit. Kammerlikule õdususele lisasid oma aktsendi pererahva eksootiline kass ning naaberkorteri valge terjer, kelle uudishimulik koon muusikapalade vahepausidel aknale ilmus. Kõik kokku moodustas vanalinna müüride vahel täiusliku kunstielamuse. 

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid