(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Ilu ja mood

Meiginipid vanusele 50+

Õige iluarsenaliga saab nägu kohendada hõlpsasti, tuues välja selle paremad pooled.

Mida aeg edasi, seda oluliseks muutub jumestustoodete koostis. Näiteks meigipõhja puhul tasub panustada nahka tasandavatele, hooldavatele ja helendavate komponentidega toodetele. Kontuurimise ja põsepuna abil on võimalik põsesarnasid tõsta ja sel moel noorem välja näha. Silmameigiks vali õrnad, kauapüsivad ja korraliku värvipigmendiga tuššid-pliiatsid. Hooldavad huulepulgad lisavad huultele lopsakust. Alati tasub panustada kvaliteetsetesse meigipintslitesse – need võimaldavad meiki ühtlaselt ja kaunilt näole kanda.

1.      Tasanda!

Meigialuskreem ühtlustab nahka ja loob jumestuskreemile hästipüsiva põhja. Mida kergem meigikreem, seda klaarim nahk jääb. Unusta puuder! Meigialuskreem ise kinnitab meigi. Tumedad silmaalused varja kerge peitekreemiga.

2.      Raami!

Siidikiududega kulmuvärv sobib kulmude tihendamiseks, pikendamiseks ja täitmiseks. Rõhuta palet, tupsutades päikesepuudrit kergelt otsmikule, põsesarnadele ja lõua alla. Ripsmeid koolutav ripsmetušš toob silmad ilmekalt esile.

3.      Värvi!

Süsimusta silmalaineri asemel võiks appi võtta halli ja pruuni. Kui silmalaud kipuvad alla vajuma, tasub kasutada matti silmapliiatsit, mitte pärlmutrilist. Ka lauvärv ei tohiks olla hall või must! Et lauvärv ei koguneks kortsukestesse, tasub kasutada lauvärvi aluskreemi. Põsepuna võib olla roosakas ja kergelt sädelev. Huultele tasub valida punase ja roosa vahepealne värvitoon.

4.      Rõhuta!

Veekindel silmapliiats püsib hästi ka väikeste joonekeste-kortsukestega laugude peal. Hele silmapliiats, mida kantakse silmanurka, muudab silmad visuaalselt suuremaks. Huulepliiats olgu kvaliteetne ja pehme – sel juhul asendab see isegi huulepulka.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid