(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Juunikuu horoskoop – mida head tähed lubavad suve alguseks?

JÄÄR

Armastus. Sinu armsama pilgud ütlevad rohkem kui tuhat sõna – kes suudaks neid pilke sinu jaoks lahti mõtestada. Töö. Kuidas ühendada vabadusiha ja töiseid kohustusi, vaid selles on küsimus. Raha. Suvised rõõmud vajavad lisaressurssi.

SÕNN

Armastus. Oled Amori soosik, sest Veenus on sinu tähemärgis ning praegu on armuküllane aeg. Töö. Raske on tööle keskenduda, kui soovid kogu hingest oma aega kallimaga jagada. Raha. Huvitaval kombel on majanduslik seis praegu hea.

KAKSIKUD

Armastus. Oled andnud katteta lubadusi ja nüüd on armusuhtes natuke piinlik. Töö. Soodne aeg teha kvanthüpe karjääriredelil. Kolleegid ja juhus toetavad sind. Raha. Leiva suudad lauale osta, aga priisata pole praegu võimalik.

VÄHK

Armastus. Vajad põhjalikke vestlusi oma kaaslasega, et mõista, kus etapis te parasjagu oma suhtega olete. Töö. Valgete ööde lummuses ununevad pakilised tööülesanded. Raha. Praktiline meel pole sind finantsvallas maha jätnud – sissetulekud on suuremad kui väljaminekud.

LÕVI

Armastus. Kui lähed sõnajalaõit otsima, võid maagilisse armumetsa ära eksida. Töö. Kohusetundlikkus aitab sul praegu tööga toime tulla. Raha. Tahad suvest võtta mis vähegi võimalik ning see on üpris kulukas 

NEITSI

Armastus. Ootad kallimalt erilist sõnumit, mis tooks suurema muutuse te ellu. Töö. Suvepäevad ja väikesed töised väljasõidud pakuvad argipäevale vaheldust. Raha. Kõigud konservatiivsuse ja minnalaskmise vahel.

KAALUD

Armastus. Suure õnne planeet Jupiter aitab sul salajased unistused teoks teha. Töö. Põnev õppimisvõimalus aitab su erialast professionaalsust suurendada. Raha. Kasulikud ostud ja rõõmustavad sissetulekud.                

SKORPION

Armastus. Valgete öödega paljastuvad mineviku saladused ning see on suhtele tõeliseks proovikiviks. Töö. Kolleegid ja kliendid tunnustavad sind ja nii saad uut indu juurde. Raha. Mõni kingitus või pärandus on sinu poole teel.

AMBUR

Armastus. Tunned end vahel üksikuna. Mine rahva sekka ja saad taas elurõõmu osaliseks. Töö. Praegu ei tee keegi täie rauaga tööd. Luba ka endale pikemaid puhkepause. Raha. Kummalisel kombel jagub kõigiks su ostudeks.

KALJUKITS

Armastus. Oled heades kätes ja saad nautida lihtsaid armurõõme. Töö. Kas võtta lisatööd juurde või mitte? Praegu võidakse teha sulle hea töine pakkumine. Raha. Sinult oodatakse majanduslikku tuge.

VEEVALAJA

Armastus. Rahulik aeg jagada maist romantikat. Töö. Väike kriitiline märkus vähendab su tööindu. Ära lase tühistel asjadel oma meeleolu rikkuda. Raha. Suhtud palgatõusu nagu miraaži silmapiiril ning sul võib selle koha pealt õigus olla.

KALAD

Armastus. Kas suhtespetsialisti konsultatsioonist oleks kasu? Sügavaid tundeid on raske mõista. Töö. Soovid oma erialaseid ideid teostada. Raha. Investeeringuteks sobiv aeg, sul on võimalik seda aega kasutada oma finantsiliseks eduks.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid