13
fotot
Kalamaja päevad 2017 (Liis Auväärt)
Jaga:     
Elud, inimesed

Miks ma olen vabatahtlik

Tegin terve nädalavahetuse tööd. Tasuta. Pildistasin populaarset Kalamaja asumifestivali, kus ühel päeval käis kõva kauplemine koos kultuuriprogrammiga ja teisel päeval panid kohalikud püsti oma hoovikohvikud – neid oli tänavu rekordarv, suisa sada!

Läbi aastate olen vabatahtlikuna kaasa löönud kahel tänavafestivalil, Tallinn Music Weekil, veteranide orienteerumise maailmameistrivõistlustel, mitmetel seminaridel-talgutel ning aidanud tänavakassidele kodu leida.

Mida see annab? Mul on sõpru, kes torgivad, et see ju pigem võtab – aega ja energiat? Jah, neil on õigus, aega kulub küll. Kuid energiat tuleb pigem juurde! Saad suhelda inimestega, kes on üldjuhul väga toredad. Tunned, et teed midagi kasulikku. Teed tavapärasest tööst hoopis erinevaid asju. Need kõik on ju head põhjused end kodust välja ajada? Vabatahtlikke on igas vanuses – pensionäridest pereemadeni, koolilastest rääkimata. Ja sagely on isegi paarist kingitud tunnist abi, et midagi suurt saaks tehtud. Millised on sinu kogemused vabatahtliku tööga? Kas soovitaksid seda kogemust?

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid