(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Varia

Lugeja küsib: kas mitu abielu teevad naise alaväärtuslikuks? (5)

Aasta ema tiitli ümber vallandunud arutelusid ja kommentaare lugedes hämmastab, et ka praegusel ajal leidub inimesi, kes leiavad: mitmendas abi- või kooselus olev naine on justnagu vähem väärt. Vähem, võrreldes naisega, kes on suutnud vaid ühes abi- või kooselus püsida. Muidugi on see suur õnn, et leidub inimesi, kes on läbi elu üht ja ainsat suhet suutnud säilitada. Aga kui palju neid tegelikult on?

Sageli on see elukestev kooselu ju vaid fassaad, mille varjus teineteist salamisi kas põlatakse või hoopis kõrvalsuhteid harrastatakse. On elu, kus lapsed tajuvad vanemate vahelist vaenu ja pingeid ning leiavad hiljem, et neil oli hirmus lapsepõlv. Kuigi vanemad elasid koos ilmselt just laste „heaolu“ ja ühiskonna silmis „õige“ perekond olemise nimel. Sagedamini lahutatakse (vist) siiski meeste initsiatiivil. Kas lapse või lastega üksi jäänud naisel pole tõesti õigust mitte proovidagi – ehk õnnestub teine abielu paremini?

4 kommentaari

L
Lugeja Vastab  /   12:30, 21. apr 2017
Naine kes ei hooli perekondlikest väärtustest, ongi alaarenenud ja alavärtuslik.
  /   15:47, 21. apr 2017
Ja teie abielu, on õnnelik ja hooliv? Palju õnne siis, olete vähemuses. Aga miks siis selline kurjus ometi, kui olete õnnelik?
E
Eelnenud abielud  /   13:01, 21. apr 2017
annavad second-third-fourth-jne.-hand-naisele ju lisaväärtust. Ärma-Tomm teab neid asju.
K
kommija kirjutab  /   14:16, 21. apr 2017
Üks on OK, kaks, no vahel juhtub. Kolm, mõnel lihtsalt ei vea, üle selle on juba proffessionaalne lähenemine nimetatud toimingule. Kui väärtuslik, see sõltub juba naise/mehe oskustest.
K
kass  /   22:09, 25. apr 2017
Miks siis ei tohi enam pereväärtusi hinnata? Viimaasel ajal on abielu lausa ära keelatud. Järjest rohkem ilmub arvamusi, kus väidetakse, et abielu on igand ja joodik mees ja vilets elu ja hambad ristis kannatamine ja mida veel. Kas ainult üksikemad ja vabalt kooselavad inimesed on õnnelikud? Miks siis käib pidev üksikute ving raske ja kuluka elu ümber?

Loe ka neid lugusid