(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Elud, inimesed

5 asja, mida mehed naisega voodis olles kindlasti märkavad (8)

Mees ei pane voodis tähele, kas su küüned on korras, nahk kreemitatud, oled sa juurde võtnud või on jäänud mõned häbemekarvad raseerimata. Mehele on olulisemad hoopis märgid, mis näitavad, kas teie vahel on keemiat, kas sädemeid lendab, kas ta suudab sind erutada, kas sulle meeldib olla alasti temaga.

1.       Sinu initsiatiiv

Kui mees teeb voodis kogu töö ja naine lihtsalt lebab, oodates, mis juhtub järgmiseks, tundub mehele, et naine pole huvitatud. Võta ohjad oma kätte ja roni peale. Muuda see hetk imeliseks!

2.      Sinu keha liikumine

Kui sa oled kange või lõtv, jahutab see kire ja mees arvab, et sul on probleem. Kui sa oled aga sensuaalne ja su keha on kirglik, sa surud ennast mehe keha vastu, saadab see sõnumi, et mees on sinu jaoks ihaldusväärne.

3.      Sinu silmad

Kas sa vaatad mehele silma? Tema alasti keha? Mõlemad variandid sobivad! Kui sa aga vaatad kõrvale või maha, tekitab see ebamugavust – äkki sa ikkagi ei taha?

4.      Sinu hingamine

Ei, mitte hingeõhk, vaid hingamise rütm ja sügavus. Kas su hingamine on sügavam? Kas see kiireneb? Kas su hääl muutub? Kõik see näitab mehele, kas sa oled erutunud. Ära peida oma iha, vaid lase end vabaks.

5.      Kas sul on hinnaline pesu

Tõesti! See pole tähtis! Küll aga oskavad mehed hinnata, et sa  oled valmistunud, kandes ilusat pesu – see tähendab, et sa oled mõelnud temaga seksimisest juba varem.

6 kommentaari

M
maamees  /   14:19, 20. apr 2017
igale oma.on kes kähku.kellel iha kellel sportlik huvi.kellel titt saada.
M
manfred  /   15:43, 20. apr 2017
No mina märkaksin kohe, kas naise hingamine on katkendlik või mitte. Tõeliselt kiimas naine hingab sügavalt ja katkendlikult. Igasugused muud variandid äratavad kahtlust. Noh, et naine on külm ja teeskleb.
M
mina märkan alati  /   16:13, 20. apr 2017
peale sexi kas oli mees või naine,ennem polnud aega vaadata .
E
Endel Tendel  /   16:45, 20. apr 2017
Ma märkan seda ka, kas jalad on koos või harkis ning kas allarid on veel jalas või juba ära. Kui on veel jalas, siis tuleb neid natuke kõrvale nihutada.
  /   19:56, 20. apr 2017
ära õppisid selle poole aastaga
N
njah  /   18:35, 20. apr 2017
kui naine peale mõningast kodust eemalolemist( komandeeringut) uusi seksinippe pakub, siis kasuta seda viimast aega viimse vindini ära, sest peagi võib olla ta läinud!
R
rs  /   19:11, 20. apr 2017
bs!
  /   19:57, 20. apr 2017
ära ülbitse

Loe ka neid lugusid