(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Aprilli horoskoop: kevad on armastuse aeg!

JÄÄR

Armastus. Armastus annab tiivad. Sind tiivustab sinu kallim, oled parem inimene kui kunagi varem. Töö. Töö lendab vilinal, sest sul jagub armastustunnet ka tööpäevadesse. Raha. Kellel veab armastuses, sel rahadega on nagu on.

SÕNN

Armastus. Kevade tulekul tundub kõik võimalik olevat – vanad armuhaavad tervenevad ja süda hõiskab õnnest. Töö. Marss sinu tähemärgis annab sulle erilist toimekust ja ettevõtlikkust. Raha. Laristada on lahe.

KAKSIKUD

Armastus. Hõljud romantilises meeleolus ja reaalsusest saab paradiis. Töö. Särav päike segab keskendumist, kuid ka keskpärasest panusest piisab seekord. Raha. Suurelt mõtlemine ja suurelt maksmine ei käi käsikäes.

VÄHK

Armastus. Koos veedetud kvaliteetaeg teeb suhtega imet. Ehedad tunded turgutavad elu. Töö. Hoia oma elujõudu, et kevadväsimusega toime tulla. Töösaavutused ei ole praegu primaarsed. Raha. Tasakaalustatud andmise ja saamise aeg.

LÕVI

Armastus. Kevadvärsked tuuled meelitavad sind uusi jahimaid vallutama. Raske on meeles pidada, mida sa kunagi kellelegi oled vandunud. Töö. Motivatsiooni ja tegutsemisindu jagub. Raha. Kuidas investeerida – vaid selles on küsimus.

NEITSI

Armastus. Ootad pikisilmi armastust nagu messiast oma ellu. Jah, armastus saabub oma kummalisi radu pidi. Töö. Tempokad tööpäevad koos priske töötasuga teevad elu elamisväärseks. Raha. Lahedam kui tavaliselt.

KAALUD

Armastus. Jupiter, suure õnne planeet sinu tähemärgis, hellitab sind ja armastuse aias õitsevad ainult roosid. Töö. Natuke laiskust on naha vahele pugenud. Raha. Piiritunnetus on hägustunud.                

SKORPION

Armastus. Kogu aeg ei saa ka kukeaastal armastusest kireda, vahepeal on mõnus lihtsalt omaette nokitseda. Töö. Kolleegid jagavad sinuga vastutust ja õlatunnet on tööl hea tunda. Raha. Traditsioonilised sissetulekud ja väljaminekud.

AMBUR

Armastus. Sinu kallim annab sulle rohkem lubadusi, kui täita jõuab. Sellest pole midagi, sest kui ta ka poole oma lubadustest täidab, on hästi. Töö. Tahad vabadust tööl ja eraelus – selline on varakevade mõju sinu hingele. Raha. Finantskohustused koputavad uksele.

KALJUKITS

Armastus. Mõned pöördelised sündmused võivad sinu armuelu pea peale keerata. Oskad hästi tunnete kompassi kasutada. Töö. Tuleb tõestada tõestamatut. Sa saad sellega hakkama. Raha. Rutiinne maksegraafik on saanud vereringe osaks.

VEEVALAJA

Armastus. Sinu silmades särab ikka päike, kuigi südames sajab kevadvihma. Praegu on sinu tunded sama muutlikud nagu kevadine ilm. Töö. Kiire aeg, päevad mööduvad lennates. Raha. Kiusatusi on rohkem kui ostujõudu. 

KALAD

Armastus. Südamesse on pesa pununud üks kummaline tüüp, kellest on veel raskem aru saada kui iseendast. Töö. Kõik ei lähe nii, nagu plaanitud, ja seepärast tuleb rohkem pingutada. Raha. Kaaslane teeb kingitusi.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid