(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Elud, inimesed

20 asja, mis võivad aidata teie armastusel kesta elu lõpuni

 1. Ära kunagi loobu kurameerimisest ja kohtingutest. Mitte iial ära võta oma kaaslast iseenesestmõistetavana. Sa oled lubanud hoida ja kaitsta tema südant, täida oma lubadust! Mitte kunagi ära muutu laisaks. 
 2. Hoia omaenda südant. Just nagu sa oled lubanud hoida teda, pead hoidma ka iseennast. Armasta end kõiges, armasta maailma, kuid oma südames hoia üks koht ainult ühele inimesele siin maailmas - sinu kallimale. Hoia see koht tema jaoks alati avatud ja kutsu ta sinna. Teistele olgu see koht suletud.
 3. Armu üha uuesti ja uuesti. Te olete pidevas muutumises. Te pole mitte kunagi enam need, kes olite abielludes või viie aasta eest. Muutused on pidevad ning teil tuleb teineteist uuesti ja uuesti valida igal uuel päeval. Ta ei ole kohustatud sinu kõrvale jääma. Kui sa tema südame eest ei hoolitse, võib ta selle kinkida kellelegi teisele ja sa ei pruugi seda kunagi tagasi saada. Võitle oma armastuse eest nagu siis, kui te alles kohtusite.
 4. Näe alati tema parimat poolt. Keskendu ainult sellele, mida sa armastad. Millele sa keskendud, see paisub. Keskendu punktile, milles sa ei näe muud peale armastuse ja sa oled kõige õnnelikum inimene maailmas, sest sul on imeline kaaslane.
 5. See pole sinu ülesanne teda muuta või õpetada. Sinu ülesanne on armastada teda ilma ootuseta, et ta võiks kunagi muutuda. Ja kui ta muutub, siis armasta seda, milleks ta saab, hoolimata, kas sa oled seda tahtnud, või mitte. 
 6. Võta kogu vastutus oma emotsioonide eest endale. Sinu kaaslase ülesanne pole teha sind õnnelikuks, samuti ei saa tema teha sind kurvaks. Sina oled ise vastutav oma õnne eest ja läbi selle saab õnn voolata üle ääre teie suhtesse ja armastusse.
 7. Ära süüdista iial teda, kui saad tema peale pahaseks. Sa oled vihane, kuna miski vajutas päästikule sinu sees. Sinu tunded on sinu vastutusel. 
 8. Lase tal lihtsalt olla. Kui ta on kurb või pahane, ei ole sinu ülesanne asju korda ajada. Lihtsalt hoia ja kallista teda. Anna talle teadmine, et sa kuuled teda ja oled talle toeks. Ära põgene, kui ta on endast väljas. Ole kohal, tugev ja anna talle teada, et sa ei lähe kuhugi. Kuula, mis tal nende sõnade ja emotsioonide taga tegelikult öelda on.
 9. Lusti. Ära võta kõike liiga tõsiselt. Naera ja aja teda naerma. Naer teeb kõik kergemaks. 
 10. Toida tema hinge iga päev. Õpi tema armastuse keelt, viise, kuidas ta tunneb end olulise, väärtusliku ja hinnatuna. Jäta need meelde ja lase tal tunda end kuninglikuma iga päev! 
 11. Ole kohal. Jaga temaga oma aega ja tähelepanu ja hinge. Tee, mida vaja, et puhastada oma meeli , et olla temaga oma täie keskendumisega. 
 12. Puuduta tema seksuaalsust. Kanna teda kogu oma olemise ja jõuga, puuduta tema kõige sügavamaid hingekeeli, lase tal sulada sinusse, teades, et võib sind täielikult usaldada. 
 13. Ära ole loll. Ja ära karda loll olla. Sa teed kindlasti vigu ja tema teeb samuti. Lihtsalt püüa mitte teha liiga suuri vigu ja õpi neist, mida tema teeb. Keegi ei pea olema liiga täiuslik, aga ka mitte loll. 
 14. Anna talle ruumi. Igaüks peab vahel heliitama iseennast, lendama oksalt oksale leidmaks, mis toidab tema hinge. Ja kui sa annad talle selleks ruumi, tuleb ta tagasi uute lauludega. Eriti on see tähtis, kui teil on väikesed lapsed. Palu tal võtta aeg iseenda jaoks. 
 15. Ole haavatav. Sa ei pea olema kogu aeg vormis. Pisarad ja tunded kuuluvad tõelise armastuse juurde. Samuti oma vigade kiire tunnistamine. 
 16. Ole avatud. Kui sa tahad saavutada usaldust, pead olema valmis jagama KÕIKE. Eriti neid asju, mida sa ei tahaks jagada. Kõige täiega armastamise jaoks on vaja julgust. Julgust lasta teine inimene enda sisse, ehkki sa ei tea, kas talle meeldib, mida ta seal näeb. Loobu maskidest ja peitusemängust, vastasel juhul sa ei koge seda, mida pakub kogu südamega armastamine. 
 17. Ärge loobuge koos kasvamisest. Leidke ühiseid eesmärke, unistusi ja sihte, mille poole püüelda. 
 18. Ärge muretsege raha pärast. Raha on mäng. Toimetage ühise meeskonnana, kasutage teineteise tugevusi toimetulemiseks. 
 19. Andestage koheselt ja keskenduga tulevikule, mitte minevikule. Vanadessse vigadesse takerdumine on raske ankur teie kooselule. Andestamine on vabadus. Vali alati armastus.
 20. Vali alati armastus. Vali alati armastus. Vali alati armastus. Lõppude lõpuks on see ainuke nõuanne, mida vajad. Kui see põhimõte kehtib, toimib kõik muu iseenesest ja miski ei ohusta teie abielu.

Allikas: Brightside.me

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid