Jaga:     
Horoskoop

Mida tähed sulle toovad? Ajakirja Eesti Naine novembri horoskoop teab!

JÄÄR

Armastus. Taevatähed on loonud romantilise õhustiku – kuidas selle sisustad, oleneb juba sinust endast. Töö. Krooniline töö väsitab, kuid teatav stabiilsus annab turvatunde. Raha. Vajad lisaressurssi, et oma unistusi teostada.

SÕNN

Armastus. Tegelik suhe on alati parem kui illusoorne või virtuaalne. Praegu on reaalse armastuse aeg. Töö. Milleks roomata karjääritrepil, kui on võimalik kasutada lifti. Raha. Finantsjõud suureneb ja meeleolu paraneb.

KAKSIKUD

Armastus. Armastus ei kao sinu elust kuhugi, ainult muudab oma olekut. Praegu on elektrilise armastuse aeg. Töö. Kus ja kellena töötada – vaid selles on küsimus. Tahad töisel maastikul selgust. Raha. Igapäevasteks vajadusteks jagub.

VÄHK

Armastus. Võimalus koos armsamaga jalutada ja ühist kvaliteetaega nautida. Töö. Üks töö läheb, teine tuleb, nii saadki erialast vaheldust. Raha. Finantsvabadus ei seisne numbrites, vaid tundes.

LÕVI

Armastus. Kui sügavad tunded ja stabiilsus käivad käsikäes, võid ennast hästi tunda. Töö. Eraelus on tegemist, seetõttu pole palju mahti tööle keskenduda. Kohustused saavad täidetud, ei midagi enamat. Raha. Huvitaval kombel leiab raha sind üles. 

NEITSI

Armastus. Üks “oma inimene” turgutab sinu meeli ja inspireerib armastuse rindel. Töö. Suurte kordaminekute aeg – sind tunnustatakse ja võetakse eeskujuks. Raha. Unistused on suuremad kui reaalsed finantsseisud. 

KAALUD

Armastus. Sinu armastajate ja austajate ring on suurem, kui sa arvad. Hea aeg romantilistest suhetest rõõmu tunda. Töö. Soodne aeg oma erialaste ambitsioonide teostamiseks. Raha. Piirid on ees, kuid mõningane maksevõime säilib.                  

SKORPION

Armastus. Üksildusel ja üksindusel on emotsionaalne vahe. Veidike üksildust värskendab paarisuhet. Töö. Kuidas luua kolleegidega head meeskonda, kui iga tüüp ajab oma joru? Praegu on erimeelsuste ühtlustamise aeg. Raha. Rahamängud on lõbusad, ent praegu voolab raha sinu taskutest välja.

AMBUR

Armastus. Sinu tulised sädemed ei lase armusuhtel vinduda. Päikselist soojust jagub nii sombustesse päevadesse kui ka pimedatesse öödesse. Töö. Saturn sinu tähemärgis suurendab keskendumisvõimet – rakenda seda endale olulises valdkonnas. Raha. Ebasoodne aeg suurteks investeeringuteks.

KALJUKITS

Armastus. Pikkadel öödel juhtub nii mõndagi, mida oma kallimaga õhates meenutada. Töö. Päevad kaovad märkamatult õhtusse, kuid tööl ei paista lõppu olevat. Raha. Maist luksust pole kunagi liiga palju, sest meie maine tee ei kesta igavesti.

VEEVALAJA

Armastus. Kas nimetu kolmas on imbumas suhtesse, et tunned õhus võõra lõhna? Usalda oma meeli ja saad sellele tundele vastuse. Töö. Sobiv aeg mõtestada oma tegevuse suuremat pilti. Saad uut indu ja motivatsiooni. Raha. Lisasissetulekute võimalus.

KALAD

Armastus. Ole kingitustega ettevaatlik! Eeva kinkis Aadamale õuna ja sellest tuli suur jama. Selline muster võib sinu elus korduda. Töö. Heade tulemustega emotsioonivaene aeg. Raha. Võid perekonna varast osa saada.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid