Jaga:     
Horoskoop

Eesti Naise detsembrikuu horoskoop (1)

JÄÄR

Armastus. Peomeeleolus juhtub nii mõndagi, mis teeb südame soojaks ja meele rõõmsaks. Töö. Nagu oleks viimsepäeva laupäev tulemas – kõik tahavad tulemusi juba eilseks ning sul on võimalus ennast ribadeks rabeleda. Raha. Kui ootad jõuluvana, siis vaata peeglisse.

SÕNN
Armastus. Vajad vaheldust armastuse rindel ning küsimuseks on ainult, kas koos partneriga või ilma. Töö. Sinu aastalõpu zen-suhtumine töösse inspireerib kolleege. Raha. Pole probleemi, kuhu sissetulekud paigutada – raha paigutub ise imelise kiirusega olematusse.

KAKSIKUD
Armastus. Öösel lahendatakse need suhteprobleemid, millega ei suudeta päevavalgel toime tulla, romantilises kehakeeles. Töö. Igapäevased töised toimetused ei vääri erilist äramärkimist. Raha. Väike lisasissetulek turgutab materiaalselt.

VÄHK
Armastus. Üks meeleliselt ilus plaan teostub ning nii jõuab suhe uuele tasandile. Töö. Avaneb võimalus positiivseks muudatuseks, mis toob eneseteostuse rõõmu. Raha. Päkapikkude heldus on imetlusväärne.

LÕVI
Armastus. Sulle ei piisa lihtsalt positiivsest jõulumeeleolust, tahad meeletuid pidusid ja kirest lõkendavaid öid. Töö. Vastutusrikas periood, kuid sa oled sellega juba harjunud. Raha. Konservatiivsus kaob ning maksad meelsasti oma emotsionaalsete naudingute eest.

NEITSI
Armastus. Tahad kallimaga kogeda erilisi elamusi. Jaga temaga oma soove ning ta tuleb hea meelega sinuga kaasa. Töö. Raske on töödes pausi teha, üks kohustus ajab teist taga. Raha. Kasulikud ostud ja investeeringuvõimalus.

KAALUD
Armastus. Väljendad oma sooje tundeid jõulukingitustega. Sinu materiaalne armastuse sõnum jõuab kohale. Töö. Ootamatu muudatus, mille võid oskuslikult oma kasuks pöörata. Raha. Vastastikune heldus pereringis loob küllust.

SKORPION
Armastus. Meditatsiooni teema on, kuidas oma tundeid elavana hoida, kui kaaslasel puudub sulle oluline tunnetus. Töö. Praegu on prioriteediks meelelahutus, töö saab lihtsalt tehtud. Raha. Väikesed valearvestused põhjustavad meelehärmi.

AMBUR
Armastus. Vajad armastust iga päev, mitte ainult nädalavahetusel. Sinu kaaslane hakkab sellest aegamööda aru saama. Töö. Sind on haaranud usinuse pisik, toimetad hommikust õhtuni. Raha. Keskendud eriliste kingituste tegemisele.

KALJUKITS
Armastus. Kõike, mida kaamasuutrast kirjutatakse, ei pea puhta kullana võtma. Igas suhtes on argipäevad ja vaikelud. Töö. Kolleegid loodavad vaikselt sinu töisele tublidusele, et ise pikemalt pühi pidada. Raha. Tulude ja kulude tasakaalu saamine nõuab fakiiri osavust.

VEEVALAJA
Armastus. Unistad salamisi uuest tutvusest ja sinu unistus võib täituda. Töö. Aastalõpu närviline töötempo hakkab sind kurnama. Paras aega võtta mõned vabad päevad, et tervist taastada. Raha. Loosiõnn naeratab.

KALAD
Armastus. Partneril on omad väikesed saladused, mis ujuvad välja kõige pikantsemal moel. Töö. Sinu head ideed leiavad jaheda vastuvõtu. Kolleegidel jagub omi häid ideid küllaga. Raha. Tupsutad oma hinge ostuteraapiaga.

1 kommentaar

E
Evelin  /   11:42, 11. dets 2015
Väga head oodata.Aitäh!

Loe ka neid lugusid