Jaga:     
Horoskoop

Eesti Naise oktoobrikuu horoskoop (1)

JÄÄR

Armastus. Armastuse tulipunane lill õitseb sinu südames ning lähedased tajuvad sinu sügavat armastust. Töö. Tahad olla edukam kui tavaliselt, seetõttu tuleb sul teha midagi teistmoodi kui tavaliselt. Raha. Stabiilsed sissetulekud ja impulsiivsed väljaminekud.

SÕNN
Armastus. Kingituste mõjuvõimu ei tasu alahinnata – väljenda oma tundeid kingituste sõnumite kaudu. Töö. Tulemused on head, aga sina oled ambitsioonikam. Raha. Kulutused osutuvad planeeritust suuremaks.

KAKSIKUD
Armastus. Üks väike flirt teeb meelehead ja erutab sinu fantaasiaid. Töö. Sulle oluline info jõuab kohale õigeaegselt ning töö saab uue hoo sisse. Raha. Vajad suuremat rahasüsti, aga kust seda leida?

VÄHK
Armastus. Sa vajad kallima toetust ning seda sa ka saad. Töö. Kolleegid kingivad sulle häid ideid, mida rakendada karjääriredelil. Raha. Väikesed ostud viivad suuremate investeeringuteni.

LÕVI
Armastus. Kiitusel on oma maagiline mõju. Oled heade sõnadega helde ning armastust jagub kõikjale. Töö. Põnevad väljakutsed karastavad sind intellektuaalselt ja soosivad su edu. Raha. Tahad rohkem, kui praegu endale lubada saad. Üks väike rahaingel tuleb sulle appi.

NEITSI
Armastus. Tunneterikas aeg, kallimaga saate kogeda kirkaid öid ja sumedaid pärastlõunaid. Töö. Suurepäraste töiste võimaluste aeg, saad oma professionaalseid oskusi ellu rakendada. Raha. Suuremate majanduslike ootuste puhul konsulteeri professionaalidega.

KAALUD
Armastus. Tunded on kolinud pähe. Mõtled liiga palju armastusest, selle asemel et lihtsalt südamega tundeid tunda. Töö. Väike väsimus võtab töötempot maha. Luba endale zen-puhkust ning sinu elujõud taastub. Raha. Võimalus teha väikesi lisatööotsi ja sissetulek suureneb.

SKORPION
Armastus. Sul on suur emotsionaalne jõud oma suhteid üles ehitada või tuhastada. Töö. Sinu ambitsioonikus ei jää kolleegidele märkamata ning see võib meeskonnavaimu nõrgendada. Raha. Majanduslikult hea aeg.

AMBUR
Armastus. Midagi on viltu läinud, sinu kallimal pole sinu jaoks piisavalt aega. Anna oma vajadustest märku, sa ju oskad seda. Töö. Sulle meeldib tegutseda ning kolleegid tunnustavad ja kliendid kiidavad sind. Raha. Laenudeks ebasobiv aeg.

KALJUKITS
Armastus. Oled romantilise armastusfilmi ja elu sassi ajanud. Värvilise filmi taustal tundub reaalne elu natuke värvivaene. Töö. Stabiilsetel tööpäevadel on oma võlu. Raha. Finantsohjad on sinu käes.

VEEVALAJA
Armastus. Õhus on romantikat ja öödes kirge. Töö. Prioriteet on praegu eraelu, tööl läheb vaikselt. See sobib nii sulle kui ka tööandjale. Raha. Raharatas veereb vaevalisemalt, kui sulle meeldiks.

KALAD
Armastus. Kas uskuda kallima virtuaalseid sõnumeid ja pildikesi? Mingi reaalsuse mõõde on puudu, aga sa ei oska sellele veel nime anda. Töö. Sinu loomingulist poolt hinnatakse ning sul on võimalus saada positiivset tagasisidet. Raha. Avastad taaskasutuse ja rohelise mõtlemise võlusid.

1 kommentaar

R
rfde  /   19:51, 16. okt 2015
ghfrdesw

Loe ka neid lugusid