Jaga:     
Horoskoop

Eesti Naise septembri horoskoop (1)

JÄÄR
Armastus. Kõhus keerab ja raske on tunnetest sotti saada. Kui kehakeele ekspert aitaks tõlkida, võiksid lõpuks ka oma partnerist aru saada. Töö. Edeneb tasa ja targu. Raha. Kas majanduslikku musta auku on võimalik täita – vaid selles on küsimus!

SÕNN
Armastus. Kallim tahab uut algust, sina tuntud turvalisust – kuidas elada samas reaalsuses? Töö. Pikendad töö arvel suve ja kolleegid seda peaaegu ei märkagi. Raha. Kenad summad tulevad sisse ja sinu lähedased tahavad neist osa saada.

KAKSIKUD
Armastus. Suvesoojad ööd jätkuvad ka vananaistesuvel. Küpsel kirel on oma väärtus. Töö. Kahtled oma sammudes, kuid tööingel inspireerib sind karjääri edendama. Raha. Vaimseid investeeringuid on raske materiaalses maailmas põhjendada.

VÄHK
Armastus. Tahad oma mugavustsooni laiendada ja partner on sinu avarast mõtlemisest üllatunud. Töö. Mõlgutad filosoofilisi mõtteid – millist tööd edasi teha? Raha. Partner on helde ja rahuldab sinu vajadusi.

LÕVI
Armastus. Toredaid inimesi on palju, kuid selle õigega ühes rütmis hingata on natuke keeruline. Töö. Pälvid tunnustust sealt, kust sa poleks seda kunagi lootnud saada. Raha. Mõnda majanduslikku äpardust on võimalik ära hoida, kui oled tähelepanelik.

NEITSI
Armastus. Armastuse sada varjundit helendavad nagu lihvitud teemandid. Poeedid nimetavad seda paradiisiks. Töö. Hea eluperiood võib teha laisaks. Raha. Vaatad kriitilise pilguga oma finantsseisud üle.

KAALUD
Armastus. Ühiselt veedetud nädalavahetused teevad imet, teie vahel on pärast rohkem õrnust ja teineteise mõistmist. Töö. Kolleegidel on head ettepanekud, mida tasub tähele panna. Raha. Suveseiklused on sulatanud pangaarvet.

SKORPION
Armastus. Vaikne aeg meditatiivseks armastuseks. Partneriga on, nagu on. Töö. Väike puhkus enne tegusaid päevi mõjub tervisele alati hästi. Raha. Pangaarvele laekuvad mõned ootamatud summad.

AMBUR
Armastus. Tunned ennast nagu Avatar, kõrgemal pisikestest argiaskeldustest. Jagad oma ehedaid tundeid kallite inimestega. Töö. Kolleegid räägivad igasuguseid kahtlasi jutte, kuid ära lase sellepärast oma tööl ära vajuda. Raha. Helde andide aeg.

KALJUKITS
Armastus. Otsid suhtes telge, millele saaksid kindel olla. Uuri, mida sinu partner soovib. Töö. Oled tunnustatud ning positiivne tagasiside teeb meelehead. Raha. Võluvalt konservatiivne seis.

VEEVALAJA
Armastus. Väikesed tähelepanuavaldused kannavad suuremaid sõnumeid, kui sa arvatagi oskad. Töö. Kes teeb, see jõuab, ning sina ruttad praegu nagu Duracelli jänes. Raha. Finantskonsultandil on kasulikud soovitused, mis aitavad sind paremale majanduslikule järjele.

KALAD
Armastus. Südamest tulevad tunded teevad elu alati rikkamaks, praegu on südamel rikkuse aeg. Töö. Infomüra segab tööd, kuid sina haarad asju õhust. Raha. Praegune majanduslik seis on nagu ilusa järve vaatamine kõrbe horisondil. Mitte ei saa aru – kas on miraaž või reaalsus?

1 kommentaar

S
Sõnn  /   21:08, 6. sept 2015
Ei usu!

Loe ka neid lugusid