Jaga:     
Horoskoop

Eesti Naise augusti horoskoop

JÄÄR

Armastus. Armastust pole kunagi liiga palju! Sina oled maias ja vajad rohkem kirge. Töö. Ei taha praktiline olla, tahad lihtsalt töötegemist imiteerida. Raha. Rahapuu istutamine käivitub visalt.

SÕNN
Armastus. Isegi kallima tujud on vahvad. Oled tõesti oma südames armastuse leidnud. Töö. Üks praktiline asi ajab teist taga. Suve näed põhiliselt arvutiekraanilt. Raha. Sa tead, mida rahaga peale hakata – oled kulutamise meister.

KAKSIKUD
Armastus. Kahtled oma armsama truuduses. Ära mängi salaluurajat, vaid lihtsalt usalda. Töö. Uued põnevad ettepanekud viivad sind mugavustsoonist välja. Raha. Aeg teha kallimale kingitusi.

VÄHK
Armastus. Põnevalt sumedad ja soojad suveööd mööduvad meelelistes naudingutes. Töö. Oled tööl edukas, kuid tahad praegu hoopis puhkusel olla. Raha. Sissetulevatest summadest ei piisa unistuste teostamiseks.

LÕVI
Armastus. Armastuse planeet Veenus õnnistab sind heldelt. Oled armastatud ja ihaldatud. Töö. Tegutsemiseks oleks vaja sinu klooni, siis jõuaksid kõik kohustuslikud tööd tehtud. Raha. Ära usu internetiuudiste kahtlaseid vihjeid soodsate investeeringute kohta.

NEITSI
Armastus. Suure õnne ja helduse planeet Jupiter jõudis sinu tähemärki. Nüüd peaks ka õnn ja armastus sinu koju pesa tegema. Töö. Mõte on nähtamatu, kuid terav nagu laserikiir. Sul on võimalik erilist edu saavutada. Raha. Turva oma tagalat.

KAALUD
Armastus. Sinu lähedased teavad sinu armuelust palju rohkem kui sa ise. Suudad klatšijutud lõpetada. Töö. Sul on võimalus tasuvamat tööd tegema hakata. Vaata, mis sellega peale raha veel kaasneb. Raha. Segaselt romantilised rahalised pakkumised.

SKORPION
Armastus. Romantiline suveseiklus leiab sind enne, kui oled otsustanud oma põhimõtteid järgida. Töö. Võta aega oma vaimu turgutamiseks. Töö ei lõpe iial otsa. Raha. Suvised meelelahutused on neelavad planeeritust suuremaid summasid.

AMBUR
Armastus. Tahad olla siiras ning oma tundeid ehedalt väljendada. Kallim ootab sinult kehakeelset eneseväljendust. Töö. Asjad ei liigu nii kiiresti, kui sa tahaksid, aga paistab, et kedagi teist see ei häiri. Raha. Osturõõmu jagub.

KALJUKITS
Armastus. Sinu südames lööb välku ja vihma sajab. Jääb loota, et pärast selliseid sündmusi saad kerge südamega edasi elada. Töö. Vähemalt tööl on stabiilne, suisa igavavõitu. Raha. Kindlad numbrid laekuvad kindlal ajal.

VEEVALAJA
Armastus. Kallim tahab sind endaga siduda tühiste sümbolite ja kohustuste abil. Töö. Kodutööd on päevakorral ja tööle peab ka veel jõudma. Raha. Kuidas leida miljon – vaid selles on küsimus.

KALAD
Armastus. Raske on aru saada, mis toimub reaalselt ning mille oled juurde unistanud. Töö. Tahad toimetada, kuid kolleegid naudivad täiel rinnal suvepuhkust. Raha. Praegu sa ei vaeva oma pead sissetulekute ja väljaminekutega, raha lihtsalt voolab.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid