Jaga:     
Horoskoop

Eesti Naise maikuu horoskoop

JÄÄR

Armastus. Kõike, mida sa näed romantilistes filmides, ei tasu tõe pähe võtta. Sinu reaalsus on palju väärtuslikum. Töö. Kevadväsimuse vastu aitab üksainus imeretsept – piisavalt und ja vett. Raha. Fortuuna pole sulle selga keeranud.

SÕNN
Armastus. Seiklus siin – seiklus seal, ajakulukas ettevõtmine see kevadine tiivaripsutamine. Töö. Jooksed tulemuslikult nagu Duracelli jänes. Peaasi, et sul endal töölusti jagub! Raha. Igale sissetulekule leiad rakendust.

KAKSIKUD
Armastus. Kallim valdab imelist kokakunsti kamajahust. Aeg oleks kamajahu vähemalt magamistoas asendada kamasuutraga. Töö. Raske on keskenduda tööle, kui kirsipuud õitsevad ning linnud laulavad. Raha. Lisasissetuleku allikas võib voolama hakata.

VÄHK
Armastus. Mõnusad ettevõtmised aitavad avastada partneri peidus poolt ning Veenuse mõju sinu armuelule on tuntav. Töö. Kuidas leida kompromisse eraelu ja töise elu vahel – vaid selles on küsimus! Raha. Helde isik jagab sinuga oma finantsressursse.

LÕVI
Armastus. Pakatav kevad on sind oma lummusse haaranud ning oled valmis taas armuma. Töö. Läbi armastuse silmade paistavad kolleegid ja kliendid ka märksa vahvamad ning koostöö edeneb. Raha. Väike valearvestus võib kalliks maksma minna.

NEITSI
Armastus. Armusuhe annab sinu elule uue mõõtme ning sul on, kellega oma mõtteid jagada. Töö. Tööd tuleb uksest ja aknast ning sul on võimalus ennast teostada. Raha. Konservatiivsusest on kasu, kokkuhoiust mitte.

KAALUD
Armastus. Suhtled küll palju oma kallimaga, aga õiget romantikat toob keskkonnavahetus. Töö. Uued tuuled puhuvad ning praegu pole veel selge, kas sellest tõuseb torm või lihtsalt tuleb natuke värsket õhku. Raha. Tegutsemiseks ja investeeringuteks soodus aeg.

SKORPION
Armastus. Sinu sisustada on lillelõhnalised kevadööd. Partner tuleb su fantaasiatega meelsasti kaasa. Töö. Rutiin väsitab, aga see aeg tuleb lihtsalt üle elada. Raha. Ostupalavik on ainuke tõbi, millesse võid jääda.

AMBUR
Armastus. Sul on armsamaga heldusest erinev ettekujutlus. Tema on enda arvates helde ning sina tõlgendad seda koonerdamisena. Töö. Mingi töine saavutus toob sind kolleegide seast esile. Raha. Ostujõud kasvab.

KALJUKITS
Armastus. Tead rohkem, kui räägid, ning kallimal on sinu suhtes kummalised kahtlused. Töö. Vajad puhkust, sest oled ennast ribadeks töötanud. Raha. Elukalliduse tõus on oma jälje jätnud.

VEEVALAJA
Armastus. Ammune armusuhe mõlgub meeles ning igatsed sellele järge. Töö. Stabiilsusel on oma võlu, tead, mis toimib ning kuidas saavutada parimaid tulemusi. Raha. Keegi ilmutab sinu suhtes suurt finantsilist heldust.

KALAD
Armastus. Neptuun annab sulle armumaailmas imelisi illusioone. Sinu asi on aru saada, mis sellest on reaalne ja mis mitte. Töö. Sind innustavad uued töised ettevõtmised. Raha. Meelelised ja magusad ostud kosutavad hinge.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid