Jaga:     
Horoskoop

Eesti Naise aprillikuu horoskoop

JÄÄR
Armastus. Milleks muretseda, kevadine päikesepaiste on sulatanud sinu kallima südame ja suhtesoojust jagub teile mõlemale. Töö. Mõtled kiirelt, tegutsed asjalikult ja töötulemused on kiiduväärt. Raha. Vaatad oma maksejõudlusele läbi roosade prillide.

SÕNN
Armastus. Energiatase on kõrge ja see väljendub tegusas toimetamises armurindel. Töö. Oma kevadist energiatulva panustad töössegi, tuues rõõmu nii kolleegidele kui ka klientidele. Raha. Käive kasvab.

KAKSIKUD
Armastus. Otsid miljoni dollari küsimusele vastust – kas ta armastab või ei armasta? Töö. Luurad vaikselt tööjõuturul ringi – praegu oleks karjäärinõustamisest kasu. Raha. Praegused stabiilsed sissetulekud kindlustavad rahuliku une.

VÄHK
Armastus. Ühine seiklus armsamaga värskendab suhet ja toob mesinädalate romantika tagasi. Töö. Tahad positiivset muutust, kuna praegused töötulemused ei rahulda sind. Raha. Tänu tasakaalukale majandamisele saad hästi hakkama.

LÕVI
Armastus. Jupiteri suure õnne mõju kestab ikka veel ja praegu on eriliselt hea aeg oma armusuhted paradiisi tasandile viia. Töö. Sind tunnustatakse ja sa rabad rohkem tööd teha. Raha. Ressursse on, kuid vajad heaks äraelamiseks rohkem.

NEITSI
Armastus. Uus susin uue isikuga – algus on paljutõotav. Pane tähele, kui palju on sel isikul jätkusuutlikkust. Töö. Põnev aeg, töiselt toredad ja edukad ettevõtmised. Raha. Finantskonsultatsioonid on teretulnud.

KAALUD
Armastus. Kevadpäikesest võib ootamatu armupiste saada ning elu on jälle elamist väärt. Töö. Loorberitel puhata on mõnus, kuid kasulikum on osaleda täienduskoolitusel ja täita isiklikku motivatsiooniprogrammi. Raha. Tagasihoidlik aeg, kuid kõik põhivajadused on rahuldatud.

SKORPION
Armastus. Otsid suhetest soojust ja tänu intuitsioonile leiad rohkem, kui oleksid julgenud loota. Töö. Koostööpartnerid jagavad sinuga oma visioone ja sellest tõuseb tulu. Raha. Üks allikas kipub kuivama, teine voolab külluslikult.

AMBUR
Armastus. Jagad lähedastele soojust ja armastust ning vastu saad kirge ja jumaldamist. Töö. Sinu sees on väike usin mootor, mis ei anna sulle ega sinu lähedastele asu. Paras aeg töötempo rahulikumaks võtta. Raha. Jagad oma raha lähedastega ja tunned sellest rõõmu.

KALJUKITS
Armastus. Suhetes on muutused ja see paneb su hingelise paindlikkuse proovile. Töö. Sinu kohusetundlikkust hinnatakse ning avaneb võimalus, et sulle pakutakse lisatööd. Raha. Uued tööotsad suurendavad sissetulekut.

VEEVALAJA
Armastus. Toredad vestlused kallimaga teevad hingeliselt lähedasemaks. Töö. Stabiilne aeg. Energiat jääb üle, et tegeleda oma hobidega. Raha. Põnevad emotsionaalsed elamused maksavad ja praegu tahad emotsionaalsetesse elamustesse investeerida.

KALAD
Armastus. Kallim on emotsionaalselt ebastabiilne ja sinu armastuse tugevus pannakse praegu proovile. Töö. Harjumuspärane kaos, mis tervikuna vaadates moodustab korrapära. Raha. Kvanthüpet ei toimu, kuid stabiilne sissetulek säilib.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid