Jaga:     
Horoskoop

Eesti Naise märtsikuu horoskoop

JÄÄR
Armastus. Liiga palju kiusatusi ja liiga vähe ehedat pühendumist oma armastatule. Töö. Tahad ühes mõnusas kohvinurgas töötempo maha võtta ning oma elu üle järele mõelda. Raha. Sissetulekud stabiliseeruvad.

SÕNN
Armastus. Kallimaga ühte sammu astuda on ju vahva, eriti kui sina saad tempot dikteerida. Töö. Rutiinsed tegevused on vaja ära teha ning praegu sul kohusetunnet jagub. Raha. Tahad leida uut kullakaevandust.

KAKSIKUD
Armastus. Sinu kallimal on võime sind seitsmendasse taevasse tõsta ja sealt liftiga põrgusse saata. Ta teab, kus asub liftis punane nupp. Töö. Tahad muutust, aga millist täpselt – seda ei tea sa isegi. Raha. Sinult oodatakse arvete maksmist.

VÄHK
Armastus. Kallimal jätkub silmi ainult sinu jaoks. Peegelda talle seda armastusetulva tagasi, ja teie suhe õitseb. Töö. Kiired ajad, kuid sa suudad imekombel tempos püsida. Raha. Üks tore impulssost teeb meele rõõmsaks ning viib arvepidamise tasakaalust välja.

LÕVI
Armastus. Armastus pole sinu elust kuhugi kadunud, ainult sa ootad seda erilist kirge, mida oled romantilistes filmides näinud. Töö. Samm karjääriredelil avab sulle uued võimalused. Raha. Tahad rohkem kulutada, kui see praegu võimalik on.

NEITSI
Armastus. Leiged ajad on mööduvad, sinu võimuses on suhe kuumaks kütta. Töö. Koostöö toob uusi tutvusi ja majanduslikku kasu. Raha. Kontroll oma finantsseisu üle teeb ainult head.

KAALUD
Armastus. Rutiin tapab ja sa tahad erilist vaheldust. Tasuta lõunaid pole ning mõni seiklus võib osutuda oodatust kallimaks. Töö. Oled professionaalselt tubli ja sinu töö tulemused on head. Raha. Ei saa kurta, finantsseis on korralik.

SKORPION
Armastus. Midagi märkimisväärset pole toimunud ja hallid argipäevasuhted tüütavad sind. Töö. Ootamatu edu võimalus, sest võib juhtuda, et oled õigel ajal õiges kohas. Raha. Finantsrindel muutusteta.

AMBUR
Armastus. Soojad suhted paitavad sind rohkem kui varakevadine päike. Suhe õitseb sinu südames. Töö. Sa nõuad endalt liiga palju ning see teeb sind töötulemustega rahulolematuks. Raha. Meelelahutusele kulutamine ravib närve.

KALJUKITS
Armastus. Liigset vastutust võttes jahutad suhtes kirge. Las mõni asi lohiseb, peaasi et armastus oleks kuum. Töö. Hea võimalus kolleegidega pärast tööd aega veeta ja mitteametlikke suhteid arendada. Raha. Kuidas suurendada sissetulekuid – vaid selles on praegu küsimus!

VEEVALAJA
Armastus. Virtuaalmaailma ulgumerele võib ära eksida. Võta süda majakaks, siis leiad õige tee armastuseni. Töö. Sinu teadmisi ja oskusi vajatakse ning see tõstab enesehinnangut. Raha. Ära usu kuulujutte, vaid otsi finantsinfot usaldusväärsest allikast.

KALAD
Armastus. Unes võivad toimuda armastuse imed, kuid sinu õppetund on praegu ilmsi armastust jagada. Töö. Ajutise ebastabiilsusega võib leppida, kuid sa igatsed stabiilsemaid aegu. Raha. Usalda oma vaistu, ja sinu majanduslik olukord paraneb.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid