2
fotot
Jaga:     
Horoskoop

MIDA LUBAVAD TÄHED: Eesti Naise veebruarikuu horoskoop (1)

JÄÄR
Armastus. Emotsionaalse „välgu" võimalus – põnev, ohtlik ja võimaluste rohke aeg. Töö. Kolleegid jagavad oma toredaid mõtteid sinuga ning tunned meeskonna sünergiat. Raha. Impulsostudega turgutad oma talvist meeleolu.

SÕNN
Armastus. Pead oma kohustusi tähtsaks ning suhtele kipub vähem aega jääma kui tahaksid. Töö. Sind vajatakse ja oled teistele eeskujuks. Meeldivalt palju tunnustust. Raha. Sinu lähedased aitavad sinu sissetulekuid sirgeks lüüa.

KAKSIKUD
Armastus. Mõttes sirutad ühe kauge kallima poole, kuid igatsusest reaalse kohtumiseni veel ei jõua. Töö. Praegu oled edukas, töös on tegemise rõõmu ja häid tulemusi. Raha. Investeerimisega pole kunagi hilja alustada.

VÄHK
Armastus. Sulle meeldib oma kallimat poputada ning ta oskab seda vääriliselt hinnata. Töö. Kohtud paari töise võtmeisikuga ning sinu suhetevõrgustik täieneb oluliste isikutega. Raha. Sinu ostujõud suureneb tänu sissetulekute suurenemisele.

LÕVI
Armastus. Kuidas vürtsitada suhet – pikad ja pimedad ööd kallima kaisus annavad selleks palju võimalusi. Töö. Tunne rahulikust tööelust rõõmu – praegune ambitsioonikus ei vii sind suurt kuhugi. Raha. Ole helde, nii suudad rahavoogu suurendada.

NEITSI
Armastus. Sinu armastatu loeb sinu silmist soove ning siis tormab neid täitma. Töö. Edu saadab sind, oled loov ning töötad usinalt. Raha. Sulle tasutakse hästi sinu tubli töö eest.

KAALUD
Armastus. Armastusel on tuhat varjundit. Praegu on meelelise armastuse varjund teie suhtes. Töö. Liiga kiire, et jõuaks süveneda. Töötad "automaatpiloodil" ning töö saab tehtud. Raha. Kusagilt tuleks leida lisasissetuleku allikas.

SKORPION
Armastus. Sinu südames on kallimal hea olla. Päevakorda on tõusnud küsimus – kas ka sina oled kallima südames või ei ole? Töö. Sinu kompetentsust on kaugele näha, kliendid on rahul ning kolleegid kipuvad sinu seljas liugu laskma. Raha. Sobiv aeg raha paigutamiseks "õigesse" kohta.

AMBUR
Armastus. Sinu elu on praegu nagu romantiline seiklusfilm, kus sina oled peategelane. Töö. Keegi ei oota sinult kangelastegu, seda nõuad sa endalt ise. Raha. Raha tuleb, raha läheb, osturõõm jääb.

KALJUKITS
Armastus. Kallimaga on huvitav vestelda ning mitte ainult kehakeeles. Töö. Sa pole asendamatu, seetõttu pole mõtet üleliia palju vastutust võtta. Praegu on hea aeg teha kolleegidega koostööd. Raha. Tahad oma elustiili luksuslikumaks muuta.

VEEVALAJA
Armastus. Tunned end lähedaste inimeste seltsis üksikuna. Sinu emotsioonid käivad mööda tundmatuid radu. Töö. Muutused toovad lõpuks kasu, kuigi esialgu tunduvad nad põhjendamatud olevat. Raha. Laenudeks ja liisinguteks ebasoodus aeg.

KALAD
Armastus. Emotsionaalne särin on suhtes, ootad erilisi elamusi, aga läheb nagu tavaliselt. Töö. Väsimus võtab maad, sobiv aeg oma jõuvarusid taastada. Raha. Rahaplaneerija kasutamine aitab selget pilti saada sinu majanduslikust hetkeseisust.

1 kommentaar

N
no jah.  /   09:05, 4. veebr 2015
kes kyll tegi sellise tobeda horoskoobi?

Loe ka neid lugusid